Tercüme Dilleri

İngilizce Tercüme

ingilizce tercüme

Doğruöz Tercüme olarak farkındayız ki; ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli gelişen dünyada, varlığını devam ettirmenin ötesinde artan bir grafik izleyerek günden güne bu orana bağlı gelişerek büyümek, ancak ve ancak uluslararası düzeyde bilgilenmekle ve öğrenilenleri hayata geçirmekle mümkündür.

Bu bağlamda öncelikli ihtiyaç şüphesiz ki global bir yazım ve konuşma dili olma özelliğine sahip İngilizce olarak hazırlanmış dokümanların karşı taraflarca anlaşılabilir olması. İngilizce yazılmış ihtiyaca uygun her belgenin Türkçeye uyumu bir şekilde tercümesi ve herhangi bir anlam farklılığına yol açmaması gerekir.

Özellikle Türkçeden İngilizce tercüme yaparken, Hedef dil olarak belirlenmiş ingilizce’nin anadil özelliğini her anlamda koruması çeviri yaparken ingilizce tercüme bürosu olarak bizi diğer bürolardan ayıran en önemli özelliklerdendir. Ayrıca anlam yönünden oldukça etkili söylemlere sahip olan Türkçemize İngilizceden bir metin tercüme edileceği zaman Türkçenin anlam bütünlüğünü bozmaması gereklidir tam doğru ve anlaşılır bir İngilizce tercüme için.

İngilizce tercüme projelerinizde en doğru ve güvenilir çeviri teslimatı için günümüz yazılım teknolojilerinin tümüne hakim olan çevirmenlerimiz sayesinde aldığımız her projeyi hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz.

Bir kaynak dil olarak İngilizce

Orjinal dili ingilizce olan tercüme projeniz ister karmaşık tarzda ister daha basit ve sade bir dilde yazılmış olsun, İngilizce tercüme bürosu olarak teknik anlamda donanımlı, gerekli terminolojiye, pek çok farklı alanda uzmanlığı ile hakim olan güvenilir ve doğru çevirmenlerimiz ile en doğru tercümeyi teslim ediyoruz.

İngilizce küresel diller arasında rakipsiz bir özelliğe sahip. Bu Küresel ve Avrupa iş piyasalarında ve Avrupa Birliği’nde son derece önemlidir ve gerek ülkeler, örgütler, şirketler ve kurumlar İngilizceyi internasyonel olarak kullanılır ve bu genellikle bir “evrensel dil” olarak adlandırılır.

Bir hedef dil olarak İngilizce

Hedeflenen dil olarak ingilizce tercüme projeniz ister konuşma dilinde, ister ticari veya kurumsal bir dilde, ister hukuki veya tıbbi bir dilde yazılmış olsun. İngilizceye tercümesi teknik, ticari ve medikal alanda tecrübeli ve bilgili, gerekli terminolojiye hakim olan güvenilir ve doğru çevirmenlerimiz ile en doğru tercümeyi teslim ediyoruz.

İlgili belgeniz, kullanılacağı alana göre British English, Amerikan İngilizcesi, Avustralya İngilizcesi ya da belki Yeni Zelanda İngilizcesi kapsamında değerlendirilir ve arzu edilen her türlü lehçede İngilizce tercüme teslimi yapılır.

İngilizce Tercüme İçerik Türleri

europeTeknik sahaya uygun eğitim ve tecrübeye sahip, teknik uzman çevirmen kadromuzla; İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye; kullanım kılavuzları, bakım kılavuzları, teknik kılavuzlar, servis kılavuzları, teknik dokümantasyon, yedek parça listeleri, yedek parça katalogları, çevrimiçi yardım, kullanım kılavuzları, vb. dokümanlarınız..

Bunlar haricinde; yurt dışında bir müşteriye bir iş postası gönderirken ticari bir dil kullanımını gerektiren İngilizce yazım, üniversitede bir dersi anlamak için akademis bir dilde yazılmış makale, yurtdışına yapacağınız bir gezi planı için rezervasyon formu hazırlığı..

Ayrıca her türlü hukuki ve yasal bağlayıcılığı olan, gizliliği ön planda tutulması gereken; satın alma sözleşmeleri, kiralamalar,lisans anlaşmaları, işbirliği anlaşmaları, yönetim sözleşmeleri, ortaklık anlaşmaları, Şartlar, anayasalar, kuralları özel bir dil ve hukuk eğitimi bilgisi gerektiren çevirmeye yetkili uzman çevirmenler tarafından profesyonel tercüme hizmeti de sunmaktayız.

Türkçeden İngilizceye veya İngilizceden Türkçeye çevirisini talep ettiğiniz belgelerinizi “belge gönder” sayfamızdan online form aracılığı ile veya info[@]dogruoz.com mail adresimize direkt olarak göndererek fiyat bilgisi ve teslim süresi hakkında anında bilgi alabilirsiniz.