almanca tercüme

Almanca, büro olarak İngilizce ile birlikte en çok çeviri ihtiyacı konusunda hizmet verdiğimiz, dünya üzerinde yaygın olarak konuşulan 2. dildir. Bir tercüme bürosu olarak bizi farklı kılan ise; bilhassa “almanca tercüme” konusunda almancayı ana dil olarak kullanan, veya Almanya’da dil eğitimi almış, bu alanda yüksek öğrenim görmüş, almancayı türkçe ile birlikte tüm anlamıyla yorumlayabilen tercümanlarla çalışıyor olmaktır.

Almancadan Türkçeye gerek teknik bilgi bakımından gerekse dile hakimlik konusunda aşina olduğumuz sektörleri şu şekilde sıralayabiliriz; Otomotiv, bankacılık ve finans hizmetleri, inşaat sanayi, biyokimya, biyoteknoloji, biyoloji, kimya, bilgisayar mühendisliği, elektrik sanayi, elektronik sanayi ve elektronik, enerji sektörü, enerji ve çevre teknolojileri, bilişim, bilgisayar bilimi, gıda sanayi, havacılık, lojistik, mühendislik, tıp, sergi metal sanayi, ilaç sanayi, yazılım geliştirme, kalite yönetimi, yerelleştirme, kullanım kılavuzları ve yardımlar, telekomünikasyon, turizm, teknoloji şirketleri ve sigorta endüstrisi. Bu sektörleri kapsayan ister orijinal dili almanca olan bir metnin Türkçe tercümesini, ister ana dili Türkçe olan bir belgenin almanca tercümesini talep edin, sektöre göre en deneyim ve bilgi sahibi almanca tercümanımız projenizi en kaliteli-titiz ve hızlı bir şekilde teslim edecektir.

almanca-turkce

Antalya’da şubeleşmiş Alman kuruluşu olan markalaşmış şirketlerin bir çoğuna Doğruöz Tercüme çözüm ortaklığı etmekte, bu firmaların çeviri projelerini titizlikle üzerinde çalışarak, mümkün olan en hızlı zamanlama ile teslim etmektedir.

İster Almanca dilini hedef alan, ister kaynağı almanca olan bir çeviri hizmeti almak isteyin. Tercüme bürosu olarak bizi arama motorlarında almanca tercüme sorgusunda kolayca bulabilirsiniz. Günümüzde internet artık, bize her yerde her şekilde ulaşmayı mümkün kılıyor! Amacımız almanca çeviri konusunu mümkün olduğunca müşterilerimiz için basit hale getirmektir. Günümüzde ofis ziyaretleri gereksiz ve zaman alıcı, bu nedenle sizin için daha kolay olan; e-posta yoluyla bize belgelerini gönderebilmeniz için tamamen basit bir konfor sunuyoruz. Projelerinizi belge gönder formumuzdan bizlere hızlıca iletebilir, bizden bilgi talep edebilirsiniz.